Liliana Kisiel

Liliana Kisiel

Socjolog, trener, coach, doradca zawodowy oraz przedsiębiorca. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń „miękkich” z komunikacji i motywacji oraz szkoleń powiązanych z aktywizacją zawodową i doradztwem zawodowym. Jest certyfikowaną konsultantką międzynarodowej metody Thomas International*, diagnozującej osobowy potencjał zawodowy. Posiada certyfikat trenera programu Spadochron*, ukierunkowanego na doradztwo osobom zmieniającym zawód, poszukującym pracy czy własnej drogi zawodowej.

Lubi inspirować i wspierać innych w rozwoju, w odkrywaniu własnego potencjału. Absolwentka podyplomowych studiów z coachingu (WSB Wrocław). Umiejętności coach’a doskonaliła w Szkole Coachów Biznesu grupy SET, a obecnie przygotowuje się do akredytacji ICF (International Coach Federation). 

Od ponad 4 lat ściśle współpracuje z Centrum Kompetencji przy realizacji projektów szkoleniowo-doradczych.


*Metoda Thomas International jest szeroko wykorzystywana jako podstawa w podejmowaniu decyzji personalnych w organizacjach, rekrutacji, diagnozie umiejętności menedżerskich, handlowych itp., w doradztwie zawodowym,  projektowaniu ścieżek kariery.

*Program szkoleniowy „Spadochron” jest najpopularniejszym programem z dziedziny planowania kariery zawodowej, wykorzystywanym w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Szwajcarii i wielu innych krajach przez osoby szukające pracy i zmieniające zawód. Od 1994 roku adaptowany i dostosowany do warunków polskich.


   Liliana Kisiel

 

 


Biuro
ul. Perzycka 22 lok. 3, 60-182 Poznań
tel. 61-862-64-85
e-mail: biuro@centrum-kompetencji.pl
strona: www.centrum-kompetencji.pl