pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Otrzymaliśmy wspaniały podarunek od firmy Promedica24 Dostarczono nam 500 egzemplarzy niezwykle wartościowego poradnika „Zrozumieć Starość”, który Promedica wydała wspólnie z Fundacja Zaczyn. Publikacja ta jest przeznaczona dla rodzin i opiekunów osób starszych i wyjaśnia wiele zagadnień z zakresu zdrowia i pielęgnacji niesamodzielnych seniorów!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Poradnik w formie elektronicznej jest dostępny na stronie internetowej http://www.zrozumiecstarosc.pl/poradnik/, a my będziemy mogli przekazać wydanie książkowe w ręce Opiekunów Faktycznych seniorów, których wspieramy w naszych projektach, m.in. „Program usług zdrowotnych i społecznych świadczonych w społeczności lokalnej 7 gmin powiatu wągrowieckiego dla niesamodzielnych osób starszych”, „TWÓJ CZAS w 7 gminach powiatu wągrowieckiego. Kompleksowy program usług opiekuńczych dla niesamodzielnych osób starszych i ich opiekunów faktycznych” i „Kompleksowy program usług opiekuńczych dla niesamodzielnych osób starszych i ich opiekunów faktycznych w gminie Pniewy”.

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniały prezent i nie możemy się doczekać, aż trafi on w ręce najbardziej nim zainteresowanych opiekunów faktycznych!

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Skip to content